Z VSAKO REVIJO MALO ZRASTEM

Spoštovani starši!

V današnjem času opažamo, da otroci vse več časa preživijo pred zasloni. Pedagoški delavci, pediatri in drugi strokovnjaki opozarjajo na pomen uravnoteženih in kakovostnih vsebin, ki niso zgolj »zaslonske«. Prav zdaj je pravi trenutek, da otrokom ponudimo privlačne in poučne alternative.

Zato vam priporočamo naročnino na kakovostne revije Mladinske knjige, Ciciban, Ciciban, Moj planet, Pil in Gea. Te revije so zasnovane tako, da otrokom prinašajo zanimivo, zabavno in poučno branje, ki bo obogatilo njihov prosti čas.

Revije si lahko zagotovite po ugodnejši ceni s pomočjo šolske knjižnice. Izpolnjeno naročilnico, ki jo prejmete v knjižnici, prosimo oddajte do 1. oktobra 2024.

Vsak mesec bodo revije celotni družini prinesle sveže in zanimive vsebine, ki spodbujajo radovednost in ljubezen do branja.

Z veseljem priporočamo!

Vaša poverjenica za revije