DELOVNI ZVEZKI IN DRUGA UČNA GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

Delovne zvezke kupite sami po seznamu objavljenem spodaj, RAZEN za učence 1., 2. in 3. razreda. Slednji dobijo učno gradivo oz. delovne zvezke v šoli brezplačno – preko učbeniškega sklada.

Za učence 1., 2. in 3. razredov kupite le potrebščine.

SEZNAM DELOVNIH ZVEZKOV     👉      Thumbnail for version as of 23:19, 30 December 2013  Delovni zvezki-2021_22

UČNA GRADIVA ZA 1., 2. IN 3. RAZRED

V šolskem letu 2021/2022 je za vse učence 1., 2. in 3. razredov zagotovljena brezplačna izposoja učbenikov in delovnih zvezkov.

Učenci bodo učbenike in delovne zvezke prejeli v prvem tednu novega šolskega leta.

Ob koncu šolskega leta izposojeno gradivo, tj. učbenike, vrnejo, delovne zvezke pa obdržijo.

POMOČ PRI PLAČILU DELOVNIH ZVEZKOV IN OSTALIH ŠOLSKIH POTREBŠČIN

Starši, ki imajo nizek dohodek ali posebne socialne razmere, lahko zaprosijo za pomoč pri plačilu delovnih zvezkov, zvezkov in ostalih šolskih potrebščin na Centru za socialno delo Koper, Cankarjeva 6, Koper od 15. maja do 15. julija 2021.
Vlogo dobijo na Centru za socialno delo Koper, v času uradnih ur. Izpolnjeno vlogo oddajo prav tako na Centru za socialno delo Koper.